O nas

Jesteśmy przede wszystkim artystami! Naszą pasją jest tworzyć i żyć kreatywnie!


Od 10 lat występujemy w rodzimym teatrze IWIA gdzie tańczymy, śpiewamy i gramy dla publiczności w całym kraju. Wiemy jak bawić, wzruszać i sprawić, aby wydarzenie artystyczne pozostało na długo w pamięci naszych widzów. Specjalizujemy się w widowiskach, spektaklach i koncertach muzycznych o charakterze klasycznym: opera, operetka, musical, piosenkarskim: piosenka retro i filmowa oraz rozrywkowym: italo disco i disco z lat 70/80/90.

Nie jesteśmy egoistami, ci którzy posiadają podobne do nas umiejętności i talenty, mogą się kształcić pod naszym czujnym pedagogicznym okiem. Prowadzimy edukację artystyczną podczas lekcji prywatnych i warsztatów grupowych. Na nich też uczymy charakteryzacji scenicznej, bo odpowiedni makijaż, fryzura i kostium, to 90% sukcesu scenicznego! Jednym słowem wychowujemy kolejne pokolenie polskich artystów sceny i estrady muzycznej.

Mówią o nas Show meni, Oni wiedzą jak to zrobić!

Nasi szefowie – Izabela I Marcin Witwiccy, to kochające się i wyrozumiałe małżeństwo, oddane bez granic powierzonej im sprawie, to wrażliwi na piękno ludzie, którzy zanim założyli swój prywatny, autorski teatr IWIA. Uczyli się, współpracowali i tworzyli pod okiem doskonałych reżyserów, dyrygentów, choreografów, scenarzystów, scenografów, kostiumologów i realizatorów.

Ona pisze libretta, układa choreografie, reżyseruje, projektuje kostiumy, a przede wszystkim występuje, gra, śpiewa i tańczy. On mózg w sprawach technicznych i marketingowych. Nieoceniony perfekcjonista w realizacji nagłośnienia i oświetlenia produkcji teatru IWIA. Zapraszany jest także do współpracy przy produkcjach teatrów i instytucji kultury z całego kraju.
Na kłopoty Marcin! I wszyscy wiedzą do kogo się zwrócić.

Dziś gromadzą wokół siebie śpiewaków, piosenkarzy, tancerzy, aktorów, pedagogów, muzyków ze śląska i krakowskiej sceny. Wszyscy chętnie działają i realizują wspólne pomysły, sami też wykazują się ogromną kreatywnością, twórczością, pomysłowością i pomocą w działaniach artystycznych.

Przez lata spędzone wspólnie na scenie, wszyscy nauczyliśmy się nie tylko występować dla widzów, ale również wciągać ich do wspólnej zabawy i interakcji. Poznaliśmy różne charaktery naszych odbiorców i głodną wrażeń oraz dobrej zabawy publiczność.
Pewnego dnia wspólnie byliśmy gośćmi weselnymi na jednym z proszonych wesel. Szybko okazało się, że najlepiej spośród wszystkich gości potrafimy zorganizować zabawę wokół siebie i innych biesiadników. Tak narodził się nowy pomysł. Musimy zabawiać weselników zawodowo!

Ponieważ sceniczną profesję uprawiamy na codzień, postanowiliśmy przenieść i dopasować działania artystyczne, na grunt Waszej Weselnej Uroczystości. Jak się okazuje prawie każda młoda para zmaga się problemami i trudami, które nam udaje się rozwiązać po mistrzowsku.
Zadajecie sobie zawsze pytania:

  • co zrobić aby wesele było niepowtarzalne i wyjątkowe
  • jak zaplanować czas na weselu, aby nie był on skupiony tylko na nudnych i przestarzałych zabawach
  • jak sprawić, aby się nie ośmieszyć i dobrze wypaść podczas ceremonii, pierwszego tańca, całego wesela
  • jak dobrać muzykę; czy orkiestra czy DJ?
  • jak bawić gości
  • jaki z nimi mieć kontakt

My IWIA weselny TIM, będziemy animatorami Waszego wesela! Zaufajcie nam, a nie pożałujecie, gdyż tego niepowtarzalnego czasu nie zapomną Wasi przyjaciele i rodzina. Oni również będą mogli brać udział w tym swoistym spektaklu i tworzyć razem z Wami Młoda Paro.

Z nami goście się nie nudzą!

Pod szyldem Teatru IWIA występują:
Śpiewacy i piosenkarze, którzy jeśli tylko będziecie mieć pragnienie zaśpiewać dla ukochanej, dobiorą Wam odpowiedni repertuar. Sprawią, że Twoja twarz zabrzmi znajomo! Tancerze z najlepszymi osiągnięciami w kraju i zagranicą. Oni będą choreografami Waszych tańców pomogą i nauczą Was jak tańczyć.

Więcej o naszej ofercie w zakładce OFERTA.